POLECANE KSIĄŻKI

PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA

Niebo wciąż nas ostrzega.To objawienia, głosy proroków, wizje końca świata, łzy i krew na obrazach. Liczone w tysiącach, jednym głosem zapowiadają czasy ciemności. Są niepokojąco spójne i logiczne. Apokaliptyczne przestrogi. Kiedy pojawiły się w historii?     Czy pierwszy raz w dziejach mamy do czynienia z ich lawiną? Czy mówią o naszych czasach? Czy wiemy, kiedy i gdzie zacznie się Armagedon. I najważniejsze pytanie:                    czy można odwlec wyrok albo go złagodzić. A gdy nadejdzie kres, co zrobić, by przetrwać? Czy Bóg przygotował ,, miasta ucieczki ” ? Jak zachować się w dniach ostatecznych, jak się do nich praktycznie przygotować?

WYDAWNICTWO FRONDA

Mam nadzieję, że ta książka pomoże wam zaakceptować siebie takimi jakimi jesteście, a po jej przeczytaniu zapragniecie być najlepsi, jak potraficie , żeby uczynić niemożliwe możliwym. Nie wszystko możemy zrobić, a tego, co zrobić możemy nie możemy zrobić idealnie, ale to nic. Wystarczy,  że postawimy pierwszy krok, właśnie tu i właśnie teraz. Wystarczy, że postawimy pierwszy krok , a odmienimy świat.

WYDAWNICTWO INSIGNIS

 

 

Kolonizacja ideologiczna trwa: gender, aborcja, eutanazje, agresywne wyrzucanie wiary z przestrzeni publicznej.

Fascynująca książka o tajemnicach naszych czasów! Wincenty Łaszewski autor licznych bestsellerów, zwraca uwagę  na niepokojące symptomy głębokiego kryzysu cywilizacyjnego, któremu towarzyszą nasilające się ostatnio katastrofy naturalne. Czy są to znaki czasów ostatecznych? Poszukując odpowiedzi na to pytanie, autor nawiązuje do wypowiedzi papieża Franciszka na temat postaci Antychrysta z profetycznej książki Roberta H. Bensona Władca Świata. Czy papież sugeruje, że już przyszedł czas Antychrysta? Czy Franciszek będzie ostatnim papieżem? Czy za naszego życia Kościół zostanie zniszczony, a ratunkiem dla świata będzie powtórne przyjście Chrystusa?

WYDAWNICTWO FRONDA

 

19 stycznia 2015 roku zapytano papieża Franciszka o przyszłość świata. Ten w odpowiedzi poradził tylko : ,, Przeczytajcie Lord of the World Bensona” ( Władca Świata, Pan Świata). Czy zdaniem Franciszka odpowiedzi na temat tego, co czeka ludzkość, udziela nam lektura książki napisanej ponad 100 lat temu? W homilii z 18 listopada 2013r. Ojciec Święty Franciszek wymienił utwór Bensona , mówiąc , że pokazuje on , jak duch świata prowadzi do apostazji , ,, niemal jakby to było proroctwo, jakby autor przewidywał , co się stanie”.

WYDAWNICTWO FRONDA

 

 

Siostra Łucja stwierdziła , że na pełne i bezapelacyjne zwycięstwo sercu Maryi musimy czekać siedem długich dni od Cudu Słońca w Fatimie. Dodała , że w momencie , w którym wypowiada te słowa , znajdujemy się w trzecim dniu fatimskim. Czas gwałtownie przyspieszył. Na zaświecczoną Europę spada grad objawień Maryjnych , a wszystkie je można zrozumieć tylko w blasku Fatimy . Jak w świetle nowych objawień i współczesnych znaków zrozumieć fatimskie przesłanie?

 

WYDAWNICTWO FRONDA

Rok temu w dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka Helena Kmieć. Na rocznicę jej tragicznej śmierci powstała pierwsza książka o jej życiu przepełnionym Ewangelią. Historia Heleny Kmieć to świedectwo pięknego życia. Uśmiechnięta , rozśpiewana , życzliwa …. Zawsze miała czas dla Boga i dla ludzi. Sam tytuł książki to słowa ks. bp. Jana Zająca , krewnego Heleny , które świadczą o głębokim przekonaniu o świętości Helenki.

WYDAWNICTWO RAFAEL

 

 Książka to zbiór wywiadów z bliskimi wolontariuszki , z których wyłania się obraz zwykłej dziewczyny pełnej pasji. Wśród rozmówców są rodzice Heleny , wujek – bp Jan Zając i Anita Szuwald , która była razem z nią na misji w Boliwii , jest także relacja z dramtycznych wydarzeń w Boliwii opowiedziana przez jedną z sióstr , która była wówczas w Cochabambie.

WYDAWNICTWO SALWATOR

Poznaj poruszające orędzie Maryi i odkryj słowa , które mogą ocalić świat.

WYDAWNICTWO ESPRIT

Wyjątkowa książka o 3 częściach Tajemnicy Fatimskiej wraz z nabożeństwem pierwszych sobót miesiąca.