OBRONA ŻYCIA

Pierwsze Soboty Miesiąca

MODLITWA W INTENCJI PRAWNEJ OCHRONY ŻYCIA

W Sejmie czeka na rozpatrzenie kolejny projekt ustawy broniącej życia. Podejmijmy codzienną modlitwę ,, Pod Twoją obronę ”. w intencji uchwalenia prawnej ochrony życia każdego dziecka. Przekaż ten apel innym. Niech z każdego miejsca Polski wznosi się modlitwa o odwagę i mądrość dla posłów.

JASNA GÓRA – WIELKA POKUTA 2016r.

 

Kto z posłów poparł cywilizacje śmierci a kto cywilizacje życia.

Za pieniądze ( dieta poselska ) tak głosowali:

http://stopaborcji.pl/- link do strony Fundacji PRO prawo do życia

Wyniki głosowania z 6 października 2016 r. nad wnioskiem o odrzucenie projektu ustawy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

PiS (234) GŁOSOWAŁO – 227

ZA – 186          ( za odrzuceniem ustawy broniącej życia, czyli za  utrzymaniem wyroku     śmierci na nienarodzone dzieci )

PRZECIW – 32

WSTRZYMAŁO SIĘ – 9

NIE GŁOSOWAŁO – 7

Adamczyk Andrzej – za
Andzel Waldemar – za
Arciszewska-Mielewczyk Dorota – za
Ardanowski Jan Krzysztof – za
Arent Iwona – za
Ast Marek – za
Babalski Zbigniew – za
Babiarz Piotr Łukasz – za
Babinetz Piotr – za
Bartosik Ryszard – za
Bąk Dariusz – za
Bernacki Włodzimierz – za
Biernat Zbigniew – za
Błaszczak Mariusz – za
Bogucki Jacek – za
Borowiak Joanna – za
Borys-Szopa Bożena – za
Brudziński Joachim – za
Buda Waldemar – za
Burzyńska Lidia – za
Chmielowiec Zbigniew – za
Cicholska Anna – za
Cieślak Michał – za
Cymański Tadeusz – za
Czabański Krzysztof – za
Czarnecki Przemysław – za
Czarnecki Witold – za
Czartoryski Arkadiusz – za
Czech Anna – za
Czerwińska Anita – za
Czochara Katarzyna – za
Dobrzyński Leszek – za
Dolata Zbigniew – za
Duda Antoni – za
Duda Jan – za
Duszek Marcin – za
Dworczyk Michał – za
Dziuba Tadeusz – za
Falfus Jacek – za
Filipiak Ewa – za
Galemba Leszek – za
Gawron Andrzej – za
Giżyński Szymon – za
Gliński Piotr – za
Głuchowski Krzysztof – za
Gonciarz Jarosław – za
Gowin Jarosław – za
Gwiazdowski Kazimierz – za
Hałas Teresa – za
Hrynkiewicz Józefa – za
Jach Michał – za
Jaki Patryk – za
Janczyk Wiesław – za
Janik Grzegorz – za
Jędrysek Mariusz Orion – za
Jurgiel Krzysztof – za
Kaczorowska Alicja – za
Kaczyński Jarosław – za
Kamiński Mariusz – za
Kempa Beata – za
Kilian Jan – za
Kloc Izabela – za
Kołakowski Lech – za
Kołakowski Robert – za
Kopcińska Joanna – za
Kossakowski Wojciech – za
Kosztowniak Andrzej – za
Kowalczyk Henryk – za
Kownacki Bartosz – za
Kozanecka Ewa – za
Krajewski Jarosław – za
Krajewski Wiesław – za
Krasulski Leonard – za
Król Piotr – za
Kruk Elżbieta – za
Krupka Anna – za
Kryj Andrzej – za
Kubiak Dariusz – za
Kubów Krzysztof – za
Kuchciński Marek – za
Kurzępa Jacek – za
Kwiecień Anna – za
Kwitek Marek – za
Leśniak Józef – za
Lichocka Joanna – za
Lipiec Krzysztof – za
Lipiński Adam – za
Ławniczak Tomasz – za
Machałek Marzena – za
Maciejewski Krzysztof – za
Macierewicz Antoni – za
Małecki Maciej – za
Materna Jerzy – za
Mateusiak-Pielucha Beata – za
Matusiak Grzegorz – za
Matusiewicz Andrzej – za
Matuszewski Marek – za
Matuszny Kazimierz – za
Mazurek Beata – za
Melak Andrzej – za
Michałek Iwona – za
Michałkiewicz Krzysztof – za
Milewski Daniel – za
Mosiński Jan – za
Moskal Kazimierz – za
Mrówczyński Aleksander – za
Mularczyk Arkadiusz – za
Murdzek Wojciech – za
Naimski Piotr – za
Olejniczak Waldemar – za
Opioła Marek – za
Ostrowski Krzysztof – za
Osuch Jacek – za
Paluch Anna – za
Paul Jerzy – za
Pawłowicz Krystyna – za
Piechowiak Grzegorz – za
Piontkowski Dariusz – za
Piotrowicz Stanisław – za
Polak Piotr – za
Porzucek Marcin – za
Puda Grzegorz – za
Pyzik Piotr – za
Raczak Grzegorz – za
Rafalska Elżbieta – za
Rusecka Urszula – za
Rzońca Bogdan – za
Sasin Jacek – za
Schmidt-Rodziewicz Anna – za
Schreiber Grzegorz – za
Schreiber Łukasz – za
Sellin Jarosław – za
Skurkiewicz Wojciech – za
Smirnow Andrzej – za
Smoliński Kazimierz – za
Sośnierz Andrzej – za
Sprawka Lech – za
Stachowiak-Różecka Mirosława – za
Starzycki DariuszMirosława – za
Stawiarski Bartłomiej – za
Stawiarski Jarosław – za
Suski Marek – za
Szałabawka Artur – za
Szarama Wojciech – za
Szczurek-Żelazko Józefa – za
Szefernaker Paweł – za
Szewczak Jan – za
Szlachetka Jarosław – za
Szlachta Andrzej – za
Szulowski Krzysztof – za
Szwed Stanisław – za
Szydło Beata – za
Szymańska Ewa – za
Szyszko Jan – za
Śniadek Janusz – za
Świat Jacek – za
Tarczyński Dominik – za
Tchórzewski Krzysztof – za
Telus Robert – za
Terlecki Ryszard – za
Tobiszowski Grzegorz – za
Tomaszewska Ewa – za
Tułajew Sylwester – za
Uruski Piotr – za
Wargocka Teresa – za
Warwas Robert – za
Warzecha Jan – za
Wassermann Małgorzata – za
Waszczykowski Witold – za
Wąsik Maciej – za
Weber Rafał – za
Wilk Jerzy – za
Witek Elżbieta – za
Wojtkiewicz Michał – za
Woźniak Grzegorz Adam – za
Wójcik Michał – za
Wróblewska Krystyna – za
Wypych Małgorzata – za
Zagórski Marek – za
Zalewska Anna – za
Zaremba Krzysztof – za
Zasada Artur – za
Zbonikowski Łukasz – za
Zieliński Jarosław – za
Ziobro Zbigniew – za
Zuba Maria – za
Abramowicz Adam – pr.
Borowiec Agata – pr.
Bubula Barbara – pr.
Buczak Wojciech – pr.
Duda Elżbieta – pr.
Dziedziczak Jan – pr.
Dziuk Barbara – pr.
Glenc Teresa – pr.
Głębocki Konrad – pr.
Gołojuch Kazimierz – pr.
Gosiewski Jerzy – pr.
Kaleta Piotr – pr.
Krynicka Bernadeta – pr.
Latosiński Bogdan – pr.
Lisiecki Paweł – pr.
Małecki Jerzy – pr.
Miazga Mieczysław – pr.
Olszówka Piotr – pr.
Ołdakowski Adam – pr.
Pięta Stanisław – pr.
Polak Marek – pr.
Rzepecki Łukasz – pr.
Siarka Edward – pr.
Sobecka Anna Elżbieta – pr.
Soboń Artur – pr.
Strzałkowski Stefan – pr.
Szczypińska Jolanta – pr.
Szydełko Halina – pr.
Uściński Piotr – pr.
Wojciechowski Grzegorz – pr.
Woźniak Tadeusz – pr.
Żalek Jacek – pr.
Bartuś Barbara – ws.
Golińska Małgorzata – ws.
Horała Marcin – ws.
Malik Ewa – ws.
Masłowska Gabriela – ws.
Polaczek Jerzy – ws.
Sobierajski Czesław – ws.
Szynkowski vel Sęk Szymon – ws.
Zubowski Wojciech – ws.
Bielecki Jerzy – ng.
Gosiewska Małgorzata – ng.
Latos Tomasz – ng.
Łapiński Krzysztof – ng.
Milczanowska Anna – ng.
Wróblewski Bartłomiej – ng.
Zawiślak Sławomir – ng.

PO (133) GŁOSOWAŁO – 115


ZA – 115

NIE GŁOSOWAŁO – 18

Ajchler Zbigniew – za
Arłukowicz Bartosz – za
Arndt Paweł – za
Augustyn Urszula – za
Aziewicz Tadeusz – za
Bańkowski Paweł – za
Borowczak Jerzy – za
Brejza Krzysztof – za
Budka Borys – za
Bukiewicz Bożenna – za
Chybicka Alicja – za
Cichoń Janusz – za
Cieśliński Piotr – za
Cimoszewicz Tomasz – za
Czernow Zofia – za
Czerwiński Andrzej – za
Drozd Ewa – za
Dunin Artur – za
Dzikowski Waldy – za
Frydrych Joanna – za
Gajewska-Płochocka Kinga – za
Gapińska Elżbieta – za
Gawlik Zdzisław – za
Gawłowski Stanisław – za
Gądek Lidia – za
Gelert Elżbieta – za
Gierada Artur – za
Głogowski Tomasz – za
Grabarczyk Cezary – za
Grabiec Jan – za
Grupiński Rafał – za
Halicki Andrzej – za
Hanajczyk Agnieszka – za
Henczyca Bożena – za
Hibner Jolanta – za
Hok Marek – za
Janyska Maria Małgorzata – za
Kamińska Bożena – za
Kidawa-Błońska Małgorzata – za
Kierwiński Marcin – za
Kluzik-Rostkowska Joanna – za
Kochan Magdalena – za
Kołacz-Leszczyńska Agnieszka – za
Kołodziej Ewa – za
Konwiński Zbigniew – za
Kopacz Ewa – za
Korol Adam – za
Korzeniowski Leszek – za
Kosecki Roman Jacek – za
Kostuś Tomasz – za
Kropiwnicki Robert – za
Król Wojciech – za
Krząkała Marek – za
Krzywonos-Strycharska Henryka – za
Kucharski Tomasz – za
Lamczyk Stanisław – za
Lassota Józef – za
Lenartowicz Gabriela – za
Lenz Tomasz – za
Leszczyna Izabela – za
Małecka-Libera Beata – za
Mężydło Antoni – za
Miller Rajmund – za
Młyńczak Aldona – za
Mroczek Czesław – za
Mrzygłocka Izabela Katarzyna – za
Mucha Joanna – za
Myrcha Arkadiusz – za
Neumann Sławomir – za
Niemczyk Małgorzata – za
Nitras Sławomir – za
Nykiel Mirosława – za
Nykiel Włodzimierz – za
Obrycki Norbert – za
Okła-Drewnowicz Marzena – za
Osos Katarzyna – za
Papke Paweł – za
Pawłowicz Zbigniew – za
Pępek Małgorzata – za
Piechota Sławomir Jan – za
Pietraszewska Danuta – za
Piotrowska Teresa – za
Plocke Kazimierz – za
Protas Jacek – za
Raniewicz Grzegorz – za
Raś Ireneusz – za
Rozpondek Halina – za
Ruszczyk Leszek – za
Rutkowska Dorota – za
Rutnicki Jakub – za
Rząsa Marek – za
Schetyna Grzegorz – za
Sibińska Krystyna – za
Siemoniak Tomasz – za
Skowrońska Krystyna – za
Sonik Bogusław – za
Sowa Marek – za
Suski Paweł – za
Szczerba Michał – za
Szumilas Krystyna – za
Szydłowska Bożena – za
Szymański Tomasz – za
Święcicki Marcin – za
Tomczyk Cezary – za
Trzaskowski Rafał – za
Tyszkiewicz Robert – za
Urbaniak Jarosław – za
Wielichowska Monika – za
Wilczyński Ryszard – za
Wilk Wojciech – za
Witczak Mariusz – za
Wójcik Marek – za
Zembala Marian – za
Ziemniak Wojciech – za
Ziółkowski Szymon – za
Białkowska Anna – ng.
Biernacki Marek – ng.
Chmiel Małgorzata – ng.
Fabisiak Joanna – ng.
Gadowski Krzysztof – ng.
Karpiński Włodzimierz – ng.
Marchewka Arkadiusz – ng.
Munyama Killion – ng.
Nemś Anna – ng.
Niedziela Dorota – ng.
Nowak Tomasz Piotr – ng.
Olszewski Paweł – ng.
Pomaska Agnieszka – ng.
Radziszewska Elżbieta – ng.
Śledzińska-Katarasińska Iwona – ng.
Tomczak Jacek – ng.
Wasilewska Anna – ng.
Żmijan Stanisław – ng.

Kukiz’15 (36) GŁOSOWAŁO – 32

ZA – 14

PRZECIW – 15

WSTRZYMAŁO SIĘ – 3

NIE GŁOSOWAŁO – 4

Chrobak Barbara – za
Długi Grzegorz – za
Grabowski Paweł – za
Jachnik Jerzy – za
Jakubiak Marek – za
Kaczmarczyk Norbert – za
Kobylarz Andrzej – za
Kozłowski Jerzy – za
Kukiz Paweł – za
Liroy-Marzec Piotr – za
Masłowski Maciej – za
Parda Błażej – za
Skutecki Paweł – za
Ścigaj Agnieszka – za
Andruszkiewicz Adam – pr.
Błeńska Magdalena – pr.
Borowska Elżbieta – pr.
Brynkus Józef – pr.
Chruszcz Sylwester – pr.
Józwiak Bartosz – pr.
Kulesza Jakub – pr.
Mordak Robert – pr.
Porwich Jarosław – pr.
Romecki Stefan – pr.
Rzymkowski Tomasz – pr.
Sachajko Jarosław – pr.
Siarkowska Anna Maria – pr.
Wilk Jacek – pr.
Wójcikowski Rafał – pr.
Bakun Wojciech – ws.
Sitarski Krzysztof – ws.
Szramka Paweł – ws.
Apel Piotr – ng.
Jaskóła Tomasz – ng.
Maciejewski Andrzej – ng.
Tyszka Stanisław – ng.

N (30) GŁOSOWAŁO – 29

ZA – 29

NIE GŁOSOWAŁO – 1

Augustynowska Joanna – za
Cyrański Adam – za
Dolniak Barbara – za
Furgo Grzegorz – za
Gasiuk-Pihowicz Kamila – za
Golbik Marta – za
Gryglas Zbigniew – za
Hennig-Kloska Paulina – za
Jaros Michał – za
Kobyliński Paweł – za
Lieder Ewa – za
Lubczyk Radosław – za
Lubnauer Katarzyna – za
Meysztowicz Jerzy – za
Mieszkowski Krzysztof – za
Pampuch Mirosław – za
Petru Ryszard – za
Pudłowski Paweł – za
Rosa Monika – za
Ruciński Marek – za
Scheuring-Wielgus Joanna – za
Schmidt Joanna – za
Stasiński Michał – za
Stępień Elżbieta – za
Suchoń Mirosław – za
Szłapka Adam – za
Truskolaski Krzysztof – za
Wróblewska Kornelia – za
Zembaczyński Witold – za
Misiło Piotr – ng.

PSL (16) GŁOSOWAŁO – 14

ZA – 2

PRZECIW – 8

WSTRZYMAŁO SIĘ – 4

NIE GŁOSOWAŁO – 2

Możdżanowska Andżelika – za
Pasławska Urszula – za
Baszko Mieczysław Kazimierz – pr.
Kasprzak Mieczysław – pr.
Kłopotek Eugeniusz – pr.
Łopata Jan – pr.
Maliszewski Mirosław – pr.
Sawicki Marek – pr.
Sosnowski Zbigniew – pr.
Tokarska Genowefa – pr.
Jarubas Krystian – ws.
Kosiniak-Kamysz Władysław – ws.
Kotowski Kazimierz – ws.
Paszyk Krzysztof – ws.
Bejda Paweł – ng.
Zgorzelski Piotr – ng.

ED (4) GŁOSOWAŁO – 4

ZA – 4

Huskowski Stanisław – za
Kamiński Michał – za
Niesiołowski Stefan – za
Protasiewicz Jacek – za

WiS (3) GŁOSOWAŁO – 3

ZA – 2

PRZECIW – 1

Morawiecki Kornel – za
Zwiercan Małgorzata – za
Zyska Ireneusz – pr.

Niez. (4) GŁOSOWAŁO – 4

PRZECIW – 2

WSTRZYMAŁO SIĘ – 2

Klawiter Jan – pr.
Winnicki Robert – pr.
Galla Ryszard – ws.
Sanocki Janusz – ws.

 

Źródło http://niedziela.pl/artykul/127260/nd